pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života FB EN

Vše, co potřebujete vědět

1. 
 
Projekt „Dobrý obchod, který pomáhá“ nabízí další příležitost, jak podpořit naši činnost a to nákupem, obdarováním i pomocí s jeho realizací. 
 
2. bez koho/čeho 
 
Dílny tvořivosti již více jak 10 let poskytují sociální a návazné služby lidem s různou kombinací diagnóz a postižení a lidem po poškození mozku, kterým pomáháme navrátit se zpět do aktivního života. Nic z toho by se nám nepodařilo bez Vaší podpory - drobných i firemních dárců, dobrovolníků.
 
Na podporu naší činnosti realizujeme také vedlejší hospodářskou a doplňkovou činnost, kterou tvoří zejména výroba a prodej dárkových předmětů (doposud primárně vyráběných klienty v rámci programu sociálně terapeutické dílny), pořádání vzdělávacích a integračních aktivit. Tyto aktivity nyní rozšiřujeme o ložit hlavu jelena . 
 
3. komu/čemu 
 
Cílem projektu je získat finance na aktivity věnované lidem po poškození mozku, na zvyšování povědomí o nich, na vzdělávání a šíření spolupráce mezi zdravotní a sociální péčí.
 
4. koho/co 
 
Prodej výrobků pod značkou „Dobrý obchod“ či  svým zákazníkům nabízí originální výrobky jak z časů minulých, jejichž kvality se léty ověřily a chceme jim dát příležitost k dalšímu použití (sem patří ono pomyslné „rodinné stříbro“), tak výrobky současných kreativců, zručných řemeslníků či umělců, kteří nám tímto způsobem vyjadřují podporu a přispívají na dobročinné účely.
 
5.  !
 
6. o kom/o čem
 
V rámci projektu vznikají dvě řady produktů/zboží, jejichž nákupem nás můžete podpořit:
 
  1. Výrobky „im/proved“ – tedy s ověřenou kvalitou, „rodinné stříbro“ či výrobky, které získají novou kvalitu drobnou úpravou, novým originálním nápadem
  2. Výrobky nové – originální, přímo vyrobené kreativci, umělci, řemeslníky.
 
7. s 
 
Od teď jedině s !
 
Kontakt pro nákup, dobré nápady a obdarování
Jitka Častulíková
Podskalská 1252/24, 128 00 Prague 2, Czech Republic
dobryobchod@navraty.info
 tel: 608 372 796
 
Více informací také na www.dilnytvorivosti.cz