Aktuality

 • Rozšíření podpory našich klientů v rámci služby sociálně terapeutická dílna

  K 31. 8. 2016 jsme ukončili poskytování registrované sociální služby sociálně aktivizační služby pro osoby se zdravotním postižením. Aktuálně pracujeme na aktualizaci metodiky sociálně terapeutické dílny, posílení odborného personálu a rozšíření nabídky podpory poskytované v rámci této služby. 

 • Konference 2015

  Konference 2015

  Vážené kolegyně a kolegové, přátelé,

  Dílny tvořivosti by Vás opět rády pozvaly na odbornou multidisciplinární konferenci, tradičně věnovanou problematice péče o osoby po poškození a poranění mozku,s názvem:

   

  Agresivita- její příčiny a zvládání“

   

  Konference je určená zájemcům z oboru psychiatrie, psychologie, fyzioterapie, ergoterapie, logopedie, neurologie a všem, kterým je tato problematika blízká.

   

 • Nový obchod s dárkovými předměty - místo pro práci i podporu

  Na Novém Městě pražském vznikl nový obchod s dárkovými a dekorativními předměty, který nabídne pracovní uplatnění zejména lidem po poškození mozku. Zákazníci mají možnost nákupem originálních výrobků, které vznikají v naší sociálně terapeutické dílně, podpořit začlenění lidí se zdravotním postižením do aktivního života.
 • Trénink kognitivních funkcí

   

  Ústřední vojenská nemocnice nabízí Trénink kognitivních funkcí – skupinový program zaměřený na zlepšení kognitivních funkcí (paměti, pozornosti, plánování apod.). Setkání probíhají dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek od 14 do 15:30 hod. a jsou určena lidem po cévní mozkové příhodě, úrazu hlavy či jiném neurologickém onemocnění. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Alici Pulkrábkovou na tel. 973 203 462.

 • Skupina pro rodinné příslušníky a blízké lidí se zdravotním postižením

  I v roce 2012 pro vás občanské sdružení Dílny tvořivosti připravilo možnost zúčastnit se podpůrné Skupiny pro rodinné příslušníky a osoby blízké lidí se zdravotním postižením.

  Více informaci a termíny setkání Skupiny naleznete v sekci Pro zájemce o naše služby.