pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života FB EN
 • Kapacita sociálně terapeutické dílny momentálně naplněna

  Ačkoliv jsme v loňském roce navyšovali kapacitu naší dílny, její obsazenost dosáhla svého maxima. S případnými zájemci o naši službu si rádi domluvíme schůzku, probereme vaši sociální i zdravotní situaci, případně zapíšeme do pořadníku čekatelů. V případě, že se místo uvolní, budeme vás kontaktovat.

 • Sociálně terapeutická dílna i pro lidi s duševním onemocněním

  Na naši organizaci se dlouhodobě obracejí lidé, kteří se kromě zdravotního postižení, následků poškození mozku, potýkají také s přidruženým duševním onemocněním. Právě tato kombinace jim často znemožňovala vstoupit do jiných služeb, získat pomoc a podporu u jiných poskytovatelů. 

 • Rozšíření podpory našich klientů v rámci služby sociálně terapeutická dílna

  K 31. 8. 2016 jsme ukončili poskytování registrované sociální služby sociálně aktivizační služby pro osoby se zdravotním postižením. Aktuálně pracujeme na aktualizaci metodiky sociálně terapeutické dílny, posílení odborného personálu a rozšíření nabídky podpory poskytované v rámci této služby. 

 • Konference 2015

  Konference 2015

  Vážené kolegyně a kolegové, přátelé,

  Dílny tvořivosti by Vás opět rády pozvaly na odbornou multidisciplinární konferenci, tradičně věnovanou problematice péče o osoby po poškození a poranění mozku,s názvem:

   

  Agresivita- její příčiny a zvládání“

   

  Konference je určená zájemcům z oboru psychiatrie, psychologie, fyzioterapie, ergoterapie, logopedie, neurologie a všem, kterým je tato problematika blízká.

   

 • Nový obchod s dárkovými předměty - místo pro práci i podporu

  Na Novém Městě pražském vznikl nový obchod s dárkovými a dekorativními předměty, který nabídne pracovní uplatnění zejména lidem po poškození mozku. Zákazníci mají možnost nákupem originálních výrobků, které vznikají v naší sociálně terapeutické dílně, podpořit začlenění lidí se zdravotním postižením do aktivního života.