pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života FB EN
 • Změny v poskytování služby

  Milé klientky, milí klienti,

   

  v návaznosti na aktuální nařízení vlády přistupujeme k dočasnému omezení skupinového programu sociálně terapeutické dílny.

   

 • Sociálně terapeutická dílny nabízí individuální podporu

  Z důvodu stále platných protipandemických opatření jsme dočasně změnili formu poskytované podpory. Skupinový program je zrušen, probíhá však nácvik pracovních a sociálních dovedností individuálně, vždy 1 klient s 1 konzultantkou v předem domluveném čase.

 • Kapacita sociálně terapeutické dílny momentálně naplněna

  Ačkoliv jsme v loňském roce navyšovali kapacitu naší dílny, její obsazenost dosáhla svého maxima. S případnými zájemci o naši službu si rádi domluvíme schůzku, probereme vaši sociální i zdravotní situaci, případně zapíšeme do pořadníku čekatelů. V případě, že se místo uvolní, budeme vás kontaktovat.

 • Sociálně terapeutická dílna i pro lidi s duševním onemocněním

  Na naši organizaci se dlouhodobě obracejí lidé, kteří se kromě zdravotního postižení, následků poškození mozku, potýkají také s přidruženým duševním onemocněním. Právě tato kombinace jim často znemožňovala vstoupit do jiných služeb, získat pomoc a podporu u jiných poskytovatelů. 

 • Rozšíření podpory našich klientů v rámci služby sociálně terapeutická dílna

  K 31. 8. 2016 jsme ukončili poskytování registrované sociální služby sociálně aktivizační služby pro osoby se zdravotním postižením. Aktuálně pracujeme na aktualizaci metodiky sociálně terapeutické dílny, posílení odborného personálu a rozšíření nabídky podpory poskytované v rámci této služby.