pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života FB EN
 • Transformace systému péče o Pražany, kteří potřebují intenzivní podporu

  a byli umisťováni do zařízení mimo HMP, včetně posílení kapacit péče v hl. m. Praze

  Naší službou sociální rehabilitace jsme se stali partnerskou organizací projektu, jehož hlavním cílem je podpora

 • Slavíme krásných 19

  3. května jsme oslavili krásné výročí 19 let od založení organizace. Už 19 let pomáháme lidem s různým zdravotním znevýhodněním pracovat a žít kvalitní život. Děláme to s nadšením a odborností. Připravujeme další formy podpory, které v Praze chybí. Seznamte se s naší aktuálně zaváděnou službou sociální rehabilitace.

 • Přihlašování na letošní rekondiční pobyty spuštěno

  Loňské pobytové akce se setkaly s velikým pozitivním ohlasem, proto jsme pro zájemce připravili další ročník, opět ve dvou turnusech, opět se skvělým programem a podporující atmosférou.

  Pobytové akce pořádáme pro osoby se zdravotním znevýhodněním ve věku 18 - 70 let.

 • Pomáháme nabrat síly

  Také díky podpoře a sportovnímu nadšení řady z vás nově nabízíme podporu v rámci projektu Pomáháme nabrat síly. Projekt nabízí podporu rodinám v každodenní péči o dítě či mladého člověka se zdravotním postižením. Nabídne takovou péči, která v sobě snoubí potřeby dítěte či mladého člověka se ZP i pečujících osob.

 • S kondicí hravě

  Na letošní léto jsme připravili dva týdenní rekondiční pobyty s ambiciózními cíli: zlepšit fyzickou i psychickou kondici, osvojit si nápady na smysluplné trávení volného času, umět aktivně odpočívat nezávisle na svých blízkých - pečujících, být samostatnější a zodpovědně přistupovat k péči o své zdraví.

  Pobyty jsou určeny lidem se zdravotním postižením či chronickým onemocněním.