pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života
lidem s duševním onemocněním
na cestě z izolace a
nelehké životní situace FB EN
 • Lets Take Care

  Po, 13. 11. 2023 v 13:55:12, Jitka Častulíková
 • Předvánoční radost z výrobků od nás

  Blíží se adventní čas a my stejně jako v letech předešlých pro vás máme nabídku adventních věnců, vánoční dárků i dekorací. Fotografie našich nejnovějších výrobků postupně ukládáme na web dilnytvorivosti.cz a zveřejňujeme na facebooku. Byly zrušeny prakticky všechny předvánoční prodejní a charitativní akce, proto každá vaše objednávka, každý váš nákup nám v letošním roce pomůže víc než kdy předtím. Své objednávky můžete směřovat na náš mail dilny_tvorivosti@seznam.cz nebo mob. 774 372 796. Na všem potřebném se domluvíme.

 • Dílny na Pražské křižovatce

  Již 2. rokem jsme dostali nádhernou příležitost a pozvání od Nadace Vize 97 účastnit se Mikulášského charitativního bazaru na Pražské křižovatce. 5. 12. od 14 - 18,00 hodin jste se mohli zastavit u našeho stánku a podpořit nás svým nákupem. Prodávali jsme krásné vánoční dárky - andělíčky, soby, obálky s láskou malované, šperky a v oka mžiku byly prodané také naše červené trenýrky (Slibujeme, příště jich vezeme víc:))

  Ještě jednou moc děkujeme. Bylo to krásné odpoledne. Bylo krásné se s vámi se všemi v předvánočním čase potkat.

 • GIVENIO

  Dobrý den,

 • Konference 2015

   

  Vážené kolegyně a kolegové, přátelé,

  Dílny tvořivosti by Vás opět rády pozvaly na odbornou multidisciplinární konferenci, tradičně věnovanou problematice péče o osoby po poškození a poranění mozku,s názvem:

   

  Agresivita- její příčiny a zvládání“

   

  Konference je určená zájemcům z oboru psychiatrie, psychologie, fyzioterapie, ergoterapie, logopedie, neurologie a všem, kterým je tato problematika blízká.