pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života
lidem s duševním onemocněním
na cestě z izolace a
nelehké životní situace FB EN

Dílny tvořivosti slaví 7 let úspěšné činnosti

Dílny tvořivosti oslaví 5.května 7 let svého působení a práce ve prospěch lidí s postižením. Při této příležitosti jsme kromě pravidelných aktivit připravili několik zajímavých projektů.


V květnu (23.5.) se můžete těšit na benefiční vystoupení tanečního divadla Bufo v Divadle v Dlouhé. V červnu (17.6.) pořádáme hudebně-divadelní festival Struhadlo – vystoupí např. Niceland, Jana Rychterová, PT Divadlo a další. Program doplní bohatá tombola a možností vyzkoušet si různé výtvarné techniky. Na listopadový termín (3.11.) připravujeme tradiční odbornou konferenci věnující se tématu poranění a poškození mozku, kde zároveň představíme výstup dlouhodobého projektu Manuál ucelené péče o lidi po poškození mozku na území hlavního města Prahy a okolí.
 

Dílny tvořivosti již od roku 2003 pomáhají lidem se zdravotním postižením pracovat a žít kvalitní život. Realizujeme sociálně terapeutickou dílnu a v rámci aktivizačních služeb nabízíme především - terénní práci prostřednictvím case manažera a podpůrnou skupinu pro lidi po poškození mozku; pravidelně připravujeme podpůrné a informační setkávání pro rodinné příslušníky lidí s postižením a bálintovskou supervizi pro pracovníky v pomáhajících profesích. Širokým spektrem odborných služeb pomáháme lidem po poškození či poranění mozku navrátit se do běžného života.


Další informace najdete také na www.dilnytvorivosti.cz.