pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života
lidem s duševním onemocněním
na cestě z izolace a
nelehké životní situace FB EN

Struhadlo - hudební a divadelní festival

Dílny tvořivosti Vás srdečně zvou na multikulturní festival Struhadlo!

 

Akce se uskuteční ve čtvrtek 17. června od 17:00 do 21:00 v areálu historického Vyšehradu – V Pevnosti 4, Praha 2.
Účinkujícími jsou například Niceland, Jana Rychterová, Miloš Čolek, PT divadlo a další. Mimo to si můžete v rámci workshopu společně s klienty Dílen tvořivosti vyzkoušet různé výtvarné techniky.

 

Název této již tradiční akce, tedy Struhadlo, vychází z myšlenky symbolického „strouhání hran“ v souvislosti s integrací lidí se zdravotním postižením do společnosti za pomoci propojení různých kulturních žánrů jako jsou divadlo, hudba nebo výtvarné umění.

 

Součástí doprovodného programu bude také tombola s velkým množstvím cen (luxusní vína, lístky do divadla, poukázka na seznamovací akci, CD přehrávač, CD, DVD a spousty dalších) a možnost zakoupit si výrobky vytvořené v naší sociálně terapeutické dílně. K dispozici bude také občerstvení.

 

Festival Struhadlo je pořádán u příležitosti sedmiletého působení občanského sdružení Dílny tvořivosti a je jednou z mnoha aktivit pořádaných touto organizací ve prospěch lidí se zdravotním postižením. Výtěžek akce bude použit na podporu činnosti občanského sdružení Dílny tvořivosti.

 

Partnerem akce je OSA – Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, o.s.