pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života FB EN

Aktuality

Previous Slide 1/7 Next

Programové středy - leden 2022

S novým rokem jsme tu s novým programem a inspirací:) Tentokrát se zcela vyjímečně vydáme i do kina na dokumentární film Muž zbavený tíže (12.1.).

Výběrové řízení uzavřeno!

Rádi bychom poděkovali všem zájemcům o práci v naší sociálně terapeutické dílny. Velmi nás těší, že se vás přihlásilo tolik, přijmout můžeme však jen jednu/jednoho z vás. Přejeme hodně štěstí v osobním i pracovním životě a snad někdy příště na viděnou.

Sbírka zahájena

Od 7.12. do 6.1.2022 běží sbírka na podporu našeho projektu Zavádění sociální rehabilitace, příspěvky je možné zasílat na účet 1017777101/0300, v.s. 20211107. Velké díky, předem:)

Výběrové řízení uzavřeno

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zúčastnili výběrového řízení na pozici koordinátora*ky dobrovolníků. Moc nás těší, že se sešlo tolik zájemců, moc si toho vážíme. Každý z vás byl v něčem výjimečný a pro náš tým by byl určitě přínosem. Pozici jsme však mohli nabídnout pouze jednomu z vás. Přejeme vám hodně úspěchů v pracovním i osobním životě. A snad při jiné příležitosti na viděnou. 

Hlasujte pro náš projekt!

V roce 2022 bychom rádi naše služby rozšířili o sociální rehabilitaci – sociální službu, která bude pomáhat lidem/rodinám s různým sociálním či zdravotním handicapem nejen u nás v Dílnách tvořivosti, ale především v terénu (v místě jejich bydliště, ve městě). Služba nabídne intenzivní podporu lidem, kteří chtějí řešit svou aktuální nepříznivou životní situaci, chtějí žít aktivně, mít koníčky, chtějí pracovat, mít vlastní domácnost, posilovat svou samostatnost.