pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života
lidem s duševním onemocněním
na cestě z izolace a
nelehké životní situace FB EN

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici

Asistent*ka/ konzultant*ka sociálně terapeutické dílny

Chcete se realizovat v sociální práci? Chcete se přidat k našemu poslání a společně s námi pomáhat lidem se zdravotním znevýhodněním na cestě k větší samostatnosti? Jste kreativní a rádi předáváte své nápady ostatním? Máte kvalifikaci sociální*ho pracovnice*íka nebo pracovnice*íka v sociálních službách? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce:

1. poskytování individuální a skupinové podpory uživatelům služby (vedení skupinového programu - skupinových diskusí a nácviku pracovních a sociálních dovedností, individuální konzultace se zaměřením na podporu pracovních a sociálních návyků a přípravu na pracovní uplatnění, poskytování asistence při vykonávání osobní hygieny, jídle, oblékání), vedení evidence spojené s poskytováním dané služby

2. podíl na prezentaci poskytovaných služeb

3. jednání se zájemci o službu, jejich rodinnými příslušníky

4. podíl na aktualizaci metodiky poskytovaných sociálních služeb

5. podíl na realizaci vzdělávacích, integračních a fundraisingových aktivit (např. příprava odborných seminářů, trhů)

6. spolupráce s dalšími subjekty v oblasti sociálních a návazných služeb, sdílení dobré praxe

Co nabízíme:

  • zajímavou, smysluplnou a pestrou práci
  • vstupní zácvik/školení
  • prostor pro vlastní nápady, možnost podílet se na přípravě a realizaci inovativních projektů
  • supervizi a další příležitosti k odbornému i osobnímu růstu
  • pracoviště v centru Prahy - v Podskalí u Rašínova nábřeží
  • 5 týdnů dovolené, sick days

Co očekáváme, koho hledáme?

  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
  • otevřenou mysl a komunikaci, osobnostní vyzrálost
  • toleranci, trpělivost, vytrvalost
  • zapálení pro věc, umění nadchnout pro spolupráci další lidi
  • trestní bezúhonnost, předchozí zkušenosti v oboru výhodou
  • vzdělání odpovídající kvalifikaci sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách
  • schopnost rychle se učit novým věcem, vybírat či určovat relevantní priority
  • fyzickou zdatnost
  • kreativní a pozitivní přístup k řešení různorodých situací
  • zájem o přímou práci s cílovou skupinou lidí se zdravotním postižením
  • nástup: prosinec 2021

V případě zájmu zasílejte životopis a motivační dopis na e-mail castulik@dilnytvorivosti.cz. Kontaktní osoba: Bc. Jitka Častulíková – ředitelka, mob. 608 372 796