pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života
lidem s duševním onemocněním
na cestě z izolace a
nelehké životní situace FB EN

Konference 2015

Vážené kolegyně a kolegové, přátelé,

Dílny tvořivosti by Vás opět rády pozvaly na odbornou multidisciplinární konferenci, tradičně věnovanou problematice péče o osoby po poškození a poranění mozku,s názvem:

 

Agresivita- její příčiny a zvládání“

 

Konference je určená zájemcům z oboru psychiatrie, psychologie, fyzioterapie, ergoterapie, logopedie, neurologie a všem, kterým je tato problematika blízká.

 

Uskuteční se 9. prosince 2015,

v prostorách Amerického centra, Tržiště 13, Praha

v čase od 8,30 – 15,45 hod.

 

PROGRAM A PŘIHLÁŠKU NALEZNETE V PŘÍLOZE POD TÍMTO PŘÍSPĚVKEM

 

Cílem konference je zviditelnění problematiky agresivity u různých cílových skupin, sdílení mezioborových znalostí a zkušeností v oblasti práce s lidmi s postižením a prohlubování spolupráce mezi jednotlivými obory. Odborným garantem akce je Prof. PhDr. RNDr. Marie Vágnerová, CSc.

 

Pro účast na konferenci je nutné:

  • nejpozději do konce listopadu odeslat vyplněnou přihlášku na e-mail dilny_tvorivosti@seznam.cz či poštou na adresu: Dílny tvořivosti, Podskalská 1252/24, 128 00 Praha 2, kterou naleznete na konci této sekce
  • uhradit účastnický poplatek Kč 400,- Kč na bankovní účet číslo 2900231647/2010, vedený u Fio banky (do zpráv pro příjemce napište text „konference a Vaše jméno“). Doklad o zaplacení, prosím, zašlete s vyplněnou přihláškou mailem, poštou či přímo při registraci účastníků v den konference.

 

 

Konference byla zařazena do kreditního systému vzdělávání Asociace klinických logopedů ČR (4 kredity), Asociace klinických psychologů (4 kredity), České asociace ergoterapeutů (4 kreditní body) a má zažádáno o akreditaci u České asociace sester a Unie fyzioterapeutů.

Partneři konference: Ovocný Světozor (Hájek a Boušová, spol. s.r.o.). Akce je realizována v rámci Programu podpory rodinných příslušníků a blízkých lidí se zdravotním postižením, který v roce 2015 podpořily: Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Magistrát hl. města Prahy, Nadace ČEZ, Rohde &Schwarz – Praha, s.r.o. a Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář.

 

S jakýmkoli dotazem se neváhejte obrátit na koordinátorku akce Annu Plachou (723 848 317, dilny_tvorivosti@seznam.cz)!

PřílohaVelikost
program_2015.pdf235.06 KB
přihláška_2015.doc75 KB