pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života
lidem s duševním onemocněním
na cestě z izolace a
nelehké životní situace FB EN

Sbírka zahájena

Od 7.12. do 6.1.2022 běží sbírka na podporu našeho projektu Zavádění sociální rehabilitace, příspěvky je možné zasílat na účet 1017777101/0300, v.s. 20211107. Velké díky, předem:)

Cílem projektu je rozšíření námi poskytovaných ambulantních služeb o službu terénní–sociální rehabilitaci a to mnohem širší cílové skupině. Reagujeme na aktuální poptávku po službě, která by byla dostatečně pružná a reagovala na jejich aktuální potřeby ve všech oblastech jejich života (práce, volný čas, vzdělání, zdraví, bydlení). Projekt nabídne širokému spektru lidí ohrožených sociální i finanční deprivací, procházející krizovou životní situací službu založenou na metodě case managementu. Bude poskytována denně pondělí – pátek v čase od 8,30 – 16,30 hod. dle preferencí uživatele v místě jeho bydliště, přirozeném prostředí či sídle organizace. Plánujeme poskytnout dlouhodobou podporu cca 20 lidem/rodinám a intenzivně pracovat na dokončení metodiky v návaznosti na získávané zkušenosti.

 

Více o projektu i sbírce najdete v přiloženém letáku i na https://csobpomaharegionum.csob.cz/detail-projektu/1598-zavadeni-sluzby-....

K projektu vzniklo také nové video, které je k shlédnutí tamtéž.

Za každý příspěvek budeme moc rádi, každý váš příspěvek nám zároveň pomůže získat příspěvek od ČSOB. 

PřílohaVelikost
letak-karta_new2.pdf163.22 KB