pomáháme lidem po
poškození mozku v návratu
do aktivního života
lidem s duševním onemocněním
na cestě z izolace a
nelehké životní situace FB EN

Nastartujte mozek za 60 sekund

Michelle Schoffro Cook se již 20 let věnuje problematice podpory zdraví přírodní cestou a otázkám holistické výživy. Ve své knize nabízí "čtyřtýdenní program na vyčištění vašeho mozku". Nenechte se odradit recepty, které jsou naší krajině a zvyklostem příliš vzdálené. Z bohaté nabídky doporučení si vyberte pro sebe to pravé ořechové, co se může stát trvalou a možná i velmi příjemnou součástí vašeho života.

Její rady a zkušenosti jsou o to cennější, že je přináší člověk s osobní traumatickou zkušeností. M. S. Cook prodělala před více než 20 lety závažnou autonehodu, jejímž důsledkem bylo traumatické poranění mozku s těžkými následky. Ve snaze zmírnit strašlivé bolesti hlavy, problémy s dýcháním, částečnou paralýzu a další příznaky, začala uplatňovat své odborné znalosti z oblasti výživy, léčivých bylin, přírodní medicíny a akupunktury.

Zaměřila se na hledání nejlepších cest vedoucích k uzdravení mozku po traumatickém poranění a na změny ve stravování a životním stylu, které nejvíce prospívají zdravému fungování mozku. O své zkušenosti a úspěchy se v knize Nastartujte mozek za 60 minut dělí.